W ofercie posiadamy szeroką gamę wyrobów cukierniczych takich jak : ciasta, ciastka, torty weselne i okolicznościowe, ciasta terminowe: babki, makowce oraz ciastka kruche. Nieustannie pracujemy nad nowym bądź udoskonalonym asortymentem zgodnym z wymogami nowoczesnego rynku, nie zapominając o silnym akcencie tradycji w branży cukierniczej. Zapewniamy obsługę bezpośrednią sklepów oraz imprez okolicznościowych. Na sukces Cukierni składa się przede wszystkim doświadczenie zawodowe, wykwalifikowana kadra cukiernicza, ogólnopolska sieć sprzedaży oraz nasi Partnerzy handlowi. Ponad trzydzieści lat to okres, w którym rodziła się, krzepła i utrwalała solidna pozycja firmy na rynku cukierniczym.

Pracownia Cukiernicza „EWA” jest firmą rodzinną, intensywnie rozwijającym się producentem ciast i tortów, powstałą z marzeń, pasji i pracy Anny i Tadeusza Jankowskich. Działa na rynku radomskim od 1994r. zaczynając od małego zakładu, a od 2000r. jest w nowo wybudowanej wytwórni z dużym wzrostem personelu, przy zachowaniu tradycyjnych ręcznych metod wytwarzania wyrobów.

 

Oferta skierowana jest do Klientów szukających wyjątkowego smaku o najwyższej i powtarzalnej jakości, niebanalnych i niesamowitych słodkościach.

 

Produkty wykonywane są wyłącznie z naturalnych, najwyższej jakości surowców, a wszystko to powstaje dzięki wspaniałej wyobraźni i znajomości sztuki cukierniczej Anny Jankowskiej oraz profesjonalnie wyszkolonego personelu produkcyjnego i handlowego.

 

Dzięki niemu tworzone są wyroby na najwyższym poziomie, marka cieszy się coraz większym uznaniem Klientów indywidualnych, jak i biznesowych w Radomiu i okolicach.

Radomskie Hale Mięsne Sp. z o.o.

ul. Wernera 10a

26-600 Radom

Codziennie udane zakupy