Zakład Masarski Krawczyk powstał w 1990 roku, jako niewielkie, rodzinne przedsiębiorstwo. W miarę upływu lat właściciel i pracownicy stworzyli firmę, która stała się renomowanym producentem mięsa i wędlin, zatrudniającą ponad 200 osób.

Specjalnością zakładu są tradycyjne polskie wędliny i wędzonki, do wytwarzania których wykorzystywane są staropolskie receptury, naturalne przyprawy i dodatki oraz najwyższej jakości mięso pochodzące wyłącznie od lokalnych producentów z okolic Radomia.

 

       Wyroby wędliniarskie wytwarzane w Gospodarstwie Państwa Pysiak to wyśmienite i wielokrotnie nagradzane w ogólnopolskich konkursach, posiadające blisko 100 letnią tradycję produkcji w Zdziechowie – małej miejscowości położonej w gminie Zakrzew.

       Wyjątkowość smaku i tradycyjną recepturę poświadczają liczne wyróżnienia. Salceson wizytowy jest zdobywcą nagrody głównej przyznanej w 2009 r. przez Zarząd Województwa Mazowieckiego – "Polski Producent Żywności 2009". W 2012 r. dzięki wnioskowi przygotowanemu przez LGD "Razem dla Radomki" uzyskał wpis na Listę Produktów Tradycyjnych prowadzoną przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Rok później – Szynka Zdziechowska – kolejny specjał ze Zdziechowa uzyskała wpis na Listę Produktów Tradycyjnych. Gospodarstwo Rolne Państwa Pysiak może poszczycić się tytułem Mistrzów Krajowych Agro Ligi 2008 w kategorii Rolnicy, tytułem Mistrza Województwa Mazowieckiego, nagrodą Produkt Roku 2009 r. przyznaną przez Galę Biznesu Ziemi Radomskiej, oraz nagrodą Gospodarczą „Granitowy Tulipan” przyznaną przez Izbę Przemysłowo – Handlową Ziemi Radomskiej za „Wyroby wędliniarskie” w kategorii Produkt Roku 2009 r. , jak również tytułem „Polskiego Producenta Żywności 2009”.

 

Zakład masarski "Sygocki" działalność gospodarczą rozpoczął w październiku 1997 roku. Przedmiotem działalności jest: wyrób wędlin, wyrobów wędliniarskich i garmażeryjnych, sprzedaż hurtowa mięsa i przetworów mięsnych.

Firma od początku swojej działalności prowadziła politykę stabilnej jakości produktu co przynosi nam efekty zarówno na rynku lokalnym, jak i krajowym i zagranicznym. Naszą ofertę produktową budujemy w oparciu o zasady: tradycyjna receptura, "domowy smak", wysoka i powtarzalna jakość oferowanych produktów, przystępne ceny w stosunku do oferowanej jakości, powtarzalność oferty handlowej.

 

 

 

Jesteśmy firmą rodzinną, która oferuje najwyższej jakości mięso i wędliny. Wykonujemy własny rozbiór półtusz wieprzowych i wołowych – pochodzących wyłącznie z polskich hodowli. W naszych hurtowniach proponujemy wyłącznie wyselekcjonowane wędliny z różnych masarni z całej Polski oraz regionalnych producentów. Posiadamy linię produktów wytwarzanych metodą tradycyjną z małych manufaktur jak i wędlin z nowoczesnych masarni spełniających normy UE. W naszej ofercie znajduje się linia produktów bezglutenowych z certyfikatem.

"U Wójtowicza" to firma rodzinna, znajudująca się na rynku od ponad 20 lat, specjalizująca się w produkcji wędlin tradycyjnych. Przepisy marynat i przypraw są oparte na bazie przepisów ojca właścicielki, który często robił kiełbasy i wędliny na własny użytek.

 

Wytwarzane przez nasz zakład wędliny i wyroby wędliniarskie są z polskich surowców na naturalnych przyprawach.

Dobry smak zawdzięczamy doświadczeniu naszych pracowników.

 

Najlepsze wędliny tradycyjne oraz produkty garmażeryjne z własnej spiżarni - Bacówka Towary Tradycyjne.

Tradycyjne wędliny, domowe konfitury, pasztety, sery korycińskie, przepyszne domowe pierogi, a także przetwory z grzybów to wyroby,
z których słynie Bacówka Towary Tradycyjne. Nasza firma powstała w 2002 r. w niewielkiej miejscowości Rajbrot
w okolicy Krakowa. Wszystkie produkty, jakie oferujemy, słyną z wyjątkowego aromatu i niezapomnianego smaku. Dzieje się tak za sprawą stosowania dawnych, sprawdzonych receptur, a także używania wysokiej jakości składników. Skupiamy się głównie na produkcji tradycyjnych polskich wędlin klasy Premium i wyrobów garmażeryjnych ale nasza spiżarnia obfituje również w domowe makarony, przetwory warzywne, czy też wyroby bezglutenowe. Nasza oferta skierowana jest również do zwolenników produktów wegetariańskich.

Wszystkie produkty przygotowujemy w oparciu o wiekowe, sprawdzone receptury. Wyjątkowy smak i aromat wędlin to zasługa starannie selekcjonowanego mięsa, peklowanego z dodatkiem autorskiej mieszanki przypraw oraz wędzenia w dymie olchowym, bukowym lub jałowcowym. Od kilku lat bezustannie rozwijamy produkcję wysokiej jakości wyrobów BEZ GLUTENU oraz linię BEZ KONSERWANTÓW.
W naszej spiżarni znajdziecie także wyśmienite przetwory i nabiał pochodzące z małych, rodzinnych gospodarstw.

Zakłady Mięsne "Dobrosławów" Henryk Amanowicz to firma przykładająca ogromną wagę do jakości oferowanych wyrobów, a surowiec z którego są produkowane pochodzi wyłącznie z Polski. Najwyższą jakość naszych produktów potwierdzają liczne nagrody i wyróżnienia, w tym złote medale.

Zakład Przetwórstwa Mięsnego Nowakowski Sp. z o.o. powstał w 1995 roku, w jednej z małych miejscowości powiatu opoczyńskiego, jako rodzinna firma, której właścicielami są Jolanta i Grzegorz Nowakowscy. Pierwotnie Zakład funkcjonował jedynie jako ubojnia, jednak dzięki zaangażowaniu właścicieli i pracowników działalność firmy stale się poszerzała. Duże zainteresowanie klientów skłoniło do rozpoczęcia w 1996 roku produkcji wędlin. Już od pierwszych dni firma stawiała na jakość i bezpieczeństwo produktów oraz satysfakcję Klientów, było to gwarantem nieustannego pozyskiwania nowych i wiernych kontrahentów.

Wierność staropolskim recepturom sprawia, że oferowane produkty pozostawiają niezapomniane wrażenia sensoryczne i podbijają polskie stoły.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

Radomskie Hale Mięsne Sp. z o.o.

ul. Wernera 10a

26-600 Radom

Codziennie udane zakupy