Sklep "Rozio" oferuje swoim klientom bardzo szeroki asortyment produktów najwyższej jakości, pochodzących z małej, rodzinnej ubojni z Zagórza koło Skarżyska Kamiennej. W ofercie sklepu są również elementy z indyka, sprowadzane z ekologicznego regionu naszego kraju z Mazur. Posiadamy w sprzedaży kurczaka zagrodowego, pochodzącego z małych rodzinnych gospodarstw na Podlasiu i wsi Mazowieckiej, wolnego od antybiotyków i karmionego paszą wolną od składników modyfikowanych genetycznie.

Marka ”SOKOŁÓW” jest najbardziej znaną i najchętniej kupowaną marką produktów mięsnych w Polsce.Sokołów jest jednym z największych producentów mięsa w Centralno-Wschodniej Europie i jednym z liderów branży w Polsce. Od lat wyznacza standardy w branży przetwórstwa mięsnego i jest prekursorem zmian. 

 

 

Do produkcji wykorzystuje surowce najwyższej jakości, w znacznej części pozyskiwane w ramach programów współpracy z hodowcami. Produkcja odbywa się zgodnie z wymaganiami uznanych międzynarodowych standardów IFS oraz BRC.

Radomskie Hale Mięsne Sp. z o.o.

ul. Wernera 10a

26-600 Radom

Codziennie udane zakupy