Sklep "Rozio" oferuje swoim klientom bardzo szeroki asortyment produktów najwyższej jakości, pochodzących z małej, rodzinnej ubojni z Zagórza koło Skarżyska Kamiennej. W ofercie sklepu są również elementy z indyka, sprowadzane z ekologicznego regionu naszego kraju z Mazur. Posiadamy w sprzedaży kurczaka zagrodowego, pochodzącego z małych rodzinnych gospodarstw na Podlasiu i wsi Mazowieckiej, wolnego od antybiotyków i karmionego paszą wolną od składników modyfikowanych genetycznie.

To co najlepsze z drobiu!
Jesteśmy firmą rodzinną, która od ponad 25 lat dostarcza na Wasze stoły produkty drobiowe najwyższej jakości. Ich smak doceniono również w krajach Unii Europejskiej, dokąd eksportujemy niemal połowę naszych produktów.

Od jajka do gotowego produktu
Naszym priorytetem jest najwyższa jakość i bezpieczeństwo produkcji. Trzymamy pieczę nad całością procesu – począwszy od wylęgarni kurcząt poprzez ich hodowlę oraz zakłady produkcyjne. Całość łańcucha produkcyjnego jest w naszych, rodzinnych rękach i dlatego możemy zagwarantować klientom najwyższą jakość i bezpieczeństwo, bo mamy kontrolę nad procesem produkcji od jajka do gotowego produktu.

Kuchnia super pomysłów
Specjalnie dla Was odkrywamy nowe horyzonty smaku. Chcemy być na Waszych stołach zawsze wtedy, gdy sięgacie po to, co najlepsze z drobiu i gdy macie ochotę na szybkie, dobre i zaskakujące danie z najlepszej jakości polskiego kurczaka.
Odkrywajcie razem z nami kuchnię super pomysłów!

Radomskie Hale Mięsne Sp. z o.o.

ul. Wernera 10a

26-600 Radom

Codziennie udane zakupy